Firma

Od wielu lat obserwujemy jak zmienia się Internet, a wraz z nim style panujące w grafice komputerowej i technologie, dzięki którym możliwe jest tworzenie stron internetowych. Idziemy wraz z duchem czasu oferując Państwu najnowsze rozwiązania, które sprawiają, że strony www są nie tylko estetyczne, ale również funkcjonalne.

Nasza misja

To co nas wyróżnia to umiejętność łączenia aktualnie panujących standardów z finezyjną,  nie pozbawioną fantazji szatą graficzną. Jeżeli Państwa marzeniem jest niekonwencjonalna witryna internetowa, chętnie posłużymy pomocą przy doborze odpowiednich technologii, stworzymy oryginalną oprawę graficzną i sprawimy, że Państwa firma zostanie zauważona w sieci.

Pragniemy aby klient miał możliwość uczestniczenia w procesie twórczym, dlatego oferujemy dowolną ilość poprawek, aż do momentu uzyskania oczekiwanego efektu. Po zakończeniu prac oddajemy w Państwa ręce profesjonalne narzędzie, którym w prosty sposób można samodzielnie zarządzać. Jednak w trosce o naszych klientów zawsze chętnie służymy radą oraz pomocą.

Budujemy strony, które budują biznes.

Serdecznie zapraszamy do współpracy.

Strony internetowe Szczecin oferta

Dlaczego warto z nami współpracować

 • Posiadamy wieloletnie doświadczenie oraz rozeznanie w rynku technologii internetowych
 • Współpracujemy z wieloma firmami z branży, również z zagranicy
 • Prowadzimy kompleksową obsługę firm począwszy od: stworzenie szaty graficznej strony www, jej integrację z systemem zarządzania treścią, optymalizację, wykupienie domeny, hosting, aż po pozycjonowanie i e-marketing.
 • Nasze projekty są indywidualnie dostosowane do potrzeb każdego klienta
 • Każdy projekt tworzony jest od podstaw w oparciu o Brief kreatywny klienta
 • Klient ma nieograniczony wpływ na ostateczny kształt projektu
 • Wyróżnia nas innowacyjne podejście do realizowanych projektów, umiemy łączyć nieszablonową grafikę i funkcjonalność strony www
 • Zawsze dotrzymujemy zaplanowanych terminów
 • Nasze ceny są przystępne przy jednoczesnej wysokiej jakości oferowanych usług
 • Chętnie służymy pomocą w przypadku późniejszych, ewentualnych zmian na stronie
 • Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji

Etapy współpracy, czyli strona www w kilku krokach

Wycena

Pierwszy etap rozpoczyna się od zapytania ofertowego. To właśnie na podstawie zawartych w nim informacji dokonujemy wstępnego szacunkowego kosztorysu usługi. W następnej kolejności sporządzona zostaje szczegółowa oferta z uwzględnieniem wszystkich funkcjonalności strony www.

Brief i umowa

Omówienie szczegółów zlecenia może odbywać się na kilka sposobów: zdalnie, wówczas wszystkie niezbędne dokumenty wysyłamy za pośrednictwem poczty elektronicznej,
u klienta lub na spotkaniu w naszym biurze. Wspólnie z Państwem wypełniamy wówczas formularz zamówienia tzw. brief kreatywny, na podstawie którego realizowany będzie projekt. Następny krok to spisanie umowy.

Projekt

Projekt graficzny przygotowywany jest w ciągu 3 dni roboczych od daty podpisania umowy i przesyłany do klienta. Następnie oczekujemy na listę ewentualnych poprawek, które nanosimy w ciągu 3 dni od daty jej otrzymania. Gdy projekt graficzny strony będzie w pełni zaakceptowany wówczas przechodzimy do wdrażania strony www.

Wdrożenie

Ten etap to przede wszystkim cięcie,
i kodowanie oraz integracja strony
z systemem zarządzania treścią CMS,
a następnie jej optymalizacja
i testowanie. Usuwamy drobne niedociągnięcia oraz nanosimy delikatne zmiany „kosmetyczne”. Po zakończeniu pracy stronę www uruchamiamy na serwerze pod wyznaczonym adresem.