PRZYCIĄGNIJKLIENTÓW

na swoją stronę

O promocji

Promocja "PRZYCIĄGNIJ KLIENTÓW NA SWOJĄ STRONĘ" została przygotowana dla wyselekcjonowanej grupy 250 przedsiębiorstw z rejonu miasta Szczecina i okolic.

Zaproszenie, które otrzymali Państwo drogą pocztową uprawnia do 20% zniżki na realizację lub modernizację dowolnej strony internetowej w tym również sklepów internetowych. W ramach promocji oferujemy m.in.:

  • stworzenie nowej szaty graficznej strony/sklepu
  • integrację z przejrzystym, prostym w obsłudze systemem zarządzania treścią
  • wprowadzenie treści na stronę
  • bezpłatną pomoc techniczną na 12 miesięcy
  • bezpłatny hosting oraz domenę na 12 miesięcy

Oferta nie jest ograniczona czasowo. To Państwo podejmują decyzję kiedy i w jakim stopniu wykorzystać rabat. Jeżeli zainteresowała Państwa nasza oferta zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerami telefonu:

+48 793 781 943
+48 503 504 596

Z chęcią odpowiemy na Państwa pytania.
Zespół MONOKROMO S.C.

Oferta nie łączy się z innymi aktualnie trwającymi promocjami.

Poznajmy się

Jesteśmy młodą, rodzinną firmą, która zbudowana została na wieloletnim doświadczeniu zdobywanym przy tworzeniu stron internetowych oraz projektowaniu rozwiązań z dziedziny IT.

Jako nowy podmiot gospodarczy na rynku, chcielibyśmy przestawić się swoim “sąsiadom”, zapraszając ich tym samym do współpracy. Na tę okoliczność przygotowaliśmy specjalną ofertę, którą kierujemy również do Państwa firmy.

Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą. Więcej informacji na temat naszej działalności znajdą Państwo w zakładce FIRMA.